مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با اشاره به اینکه آشنایی با الفاظ قرآن کریم در وضعیت خوبی است گفت: اما باید برای آشنایی جامعه با مفاهیم قرآنی راهکار اجرایی اندیشیده شود.

مرتضی نجفی‌قدسی شنبه‌شب سیزدهم تیرماه در جلسه اعضای انجمن قرآن‌پژوهی حوزه با آیت الله متقدایی که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که جامعه با آن رو به‌ رو است اظهار کرد: فعالیت‌های قرآنی در کشور در باب حفظ، تلاوت و قرآن گسترش یافته و مطلوب است ولی آنچه که موجب نگرانی مقام معظم رهبری و مراجع تقلید شده این است که مبادا کار در همین سطح باقی بماند و وارد مرحله فراگیری و بهره‌مندی از مفاهیم قرآنی نشویم.

وی بیان کرد: این موضوع یکی از مباحث ضروری است و باید از سوی فعالان عرصه قرآن کریم مورد توجه قرار گیرد.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با اشاره به اینکه آشنایی با الفاظ قرآن کریم در وضعیت خوبی است گفت: اما باید برای آشنایی جامعه با مفاهیم قرآنی راهکار اجرایی اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه پاسخگویی به این نیاز باید از سوی متخصصان امر دنبال شود و انجمن قرآن‌پژوهی، مکانی مطلوب برای دنبال کردن این هدف است گفت: اگر شما به این مسئله ورود پیدا نکنید در خوشبینانه‌ترین شکل این است که هیچ کس به این بحث ورود پیدا نکند.

نجفی‌قدسی با اشاره به دغدغه آیت‌الله مقتدایی درخصوص ترویج مفاهیم قرآنی در جامعه گفت: اساتید و فعالان عرصه قرآن می‌توانند در بیت علامه طباطبایی تجمع کرده و در این خصوص راهکارهای لازم تدوین شود و قطعا شورای عالی حوزه علمیه نیز حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه باید در این  زمینه بحث و تبادل نظر صورت گیرد گفت: امیدواریم با مشارکت اساتید حوزوی و همچنین حمایت شورای عالی حوزه بتوانیم درباره دستیابی به این هدف به راهکارهای اجرایی برسیم و حرکت انتقال از سطح قرآن به متن قرآن کریم صورت گیرد.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

گزارش تصویری حوزه

گزارش تصویری شفقنا

خبرگزاری فارس

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری مهر

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری ایرنا قم

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری برنا

------------------------

سایت خبری خبرخوان مانیتور

سایت خبری واضح

سایت آخرین اخبار

سایت خبری ایران ما

سایت خبری دز نیوز

سایت خبری صاحب خبر

سایت خبری هدانا

سایت خبری ماندگار نیوز

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
  1. پربازدیدترین اخبار
آغاز ثبت نام دهمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع) (ویژه خواهران)

دهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) (بخش خواهران)، طی روزهای سی ام شهریور الی دوم مهرماه سال 1395 در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن برگزار می‌شود.

مرتضی نجفی قدسی مسئول دارالقرآن امام علی(ع) با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقات قرآنی در هفت رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء ، حفظ 5 جزء، حفظ 2 جزء ، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در دو مقطع سنی زیر 16 سال و بالای آن ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این دوره از مسابقات بنابر تاکید و سفارش موسس، بانی و مدیر عامل دارالقرآن امام علی (ع) آقای حاج محمد انصاری، مبنی بر ایجاد فرصت برای افرادی که خواهان شرکت در این مسابقات هستند زمان ثبت نام از اول شهریور ماه آغاز شده وتا روز چهاردهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت .

وی افزود: این مسابقات از تاریخ سی ام شهریور ماه مصادف با عید سعید غدیر الی دوم مهر ماه 95 ویژه خواهران در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در تهران - بهارستان – چهارراه سرچشمه – یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

وی گفت: داوطلبان بایستی برای شرکت در این مسابقات، ابتدا به سایت دارالقرآن علامه طباطبایی www.dqat.ir )) مراجعه کرده و فرم‌‌های ثبت‌نام را پر نمایند، ضمنا تاکید شده است که داوطلبان بایستی در زمان تعیین شده ثبت نام نمایند و بدیهی است که پس از پایان مهلت ثبت نام ، به هیچ عنوان زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

 جوایز حد نصاب ها

نجفی قدسی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات کلیه حافظان کل قرآن کریم که حدنصاب 90 امتیاز را در صحت حفظ از یکصد امتیاز بیاورند، مبلغ ششصد هزار تومان به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

همچنین حافظان بیست جزء، ده جزء، پنج جزء و دو جزء در صورت اخذ حدنصاب 90 امتیاز از یکصد امتیاز در صحت حفظ، به ترتیب مبالغ چهارصدهزار تومان، سیصد هزار تومان، دویست هزار تومان و یکصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی افزود: داوطلبان رشته‌های قرائت و ترتیل قرآن نیز در صورت اخذ حدنصاب 80 امتیاز از یکصد امتیاز به ترتیب مبالغ چهارصد هزار تومان و سیصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: کلیه حافظان قران در همه رشته ها در صورتی که حد نصاب حسن حفظ آنها بین 85 تا 90 باشد نیز نصف جوایز اعلام شده فوق را دریافت می کنند . همچنین قاریان و مرتلان قرآن، که حد نصاب امتیاز آنها از 75 تا 80 باشد نیز نصف جوایز اعلام شده را دریافت می کنند.

نجفی قدسی تاکید کرد: کلیه داوطلبان شرکت کننده از استانهای تهران و البرز لازم است در مراسم اختتامیه که با صرف ناهار در ظهر روز جمعه دوم مهرماه در همان محل برگزار خواهد شد حضور داشته باشند و جوایز حد نصابی آنها بصورت نقدی در همان جلسه تقدیم خواهد شد.

 جوایز نفرات برتر مسابقات

نجفی قدسی در خصوص جوایز نفرات برتر این مسابقات نیز اظهار داشت: نفرات اول رشته حفظ کل مبلغ سه میلیون تومان، نفرات دوم مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان و نفرات سوم مبلغ دو میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهندکرد.

در رشته حفظ 20 جزء قرآن نیز، نفرات اول مبلغ دو میلیون تومان، نفرات دوم یک و نیم میلیون تومان و نفرات سوم یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان دریافت خواهند کرد.

در رشته حفظ ده جزء نیز، نفرات نخست تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون و پانصد ،یک میلیون و دویست و پنجاه و یک میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

در رشته حفظ پنج جزء نفرات اول تا سوم مبالغ هفتصدو پنجاه هزار ، پانصد هزار و چهارصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

همچنین در رشته حفظ دو جزء نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ چهارصد هزار ، سیصد هزار و دویست هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی افزود:دررشته قرائت قرآن کریم نیز نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ دو میلیون ، یک میلیون وهفتصدو پنجاه هزار و یک میلیون وپانصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

همچنین در رشته ترتیل‌خوانی هم نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون وپانصد ، یک میلیون و دویست و پنجاه   و یک میلیون تومان به عنوان جایزه دریافت می‌کنند.

وی اضافه کرد: نفرات اول مسابقات سال‌های قبل تا دو سال در همان رشته نمی‌توانند شرکت کنند، مگر اینکه در رشته دیگری ثبت‌نام نمایند.

وی تاکید کرد: شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ قرآن، تنها در یک رشته آن می‌توانند شرکت نمایند، ضمنا حافظان قرآن می‌توانند در رشته قرائت قرآن (تحقیق) داوطلب شوند ولیکن قاریان صرفا باید یکی از رشته‌های قرائت و یا ترتیل‌خوانی را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان در رشته ترتیل‌خوانی نمی‌توانند در رشته‌های حفظ شرکت نمایند و یا بالعکس، چرا که یک حافظ عملا در هنگام آزمون، ترتیل‌خوانی می‌کند و همان مواد امتحانی را دارا است.

مسئول دارالقرآن امام علی(ع) در پایان گفت: در مدت حضور داوطلبان در ایام مسابقات ، پذیرایی کامل صبحانه ، ناهار و شام بعمل خواهد آمد ولیکن در خصوص اسکان داوطلبان، این دارالقرآن تعهدی نخواهد داشت .

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری فارس 1

خبرگزاری فارس 2

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری برنا

خبرگزاری شبستان

-----------------------

روزنامه اعتدال

روزنامه اعتدال(Pdf)

روزنامه رسالت

روزنامه رسالت(Pdf)

روزنامه جمهوری اسلامی

روزنامه جمهوری اسلامی(Pdf)

----------------------
سایت خبری بولتن نیوز

سایت قم پرس

سایت قم نیوز

سایت خبری سخن

سایت ندای گیلان

سایت صاحب خبر

سایت خبر وان

سایت قطره

سایت خبر فارسی

سایت تی نیوز

سایت خبرچه

 

 

 

 

تشریح ضوابط و جزئیات هشتمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع)

تشریح ضوابط و جزئیات هشتمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن امام علی(ع)"" در این دوره از مسابقات، جمعا سه میلیارد ریال به عنوان جایزه وهدیه به برگزیدگان اهداء خواهد شد ""
هشتمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) با پیام مراجع معظم تقلید در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن برگزار می‌شود.
مرتضی نجفی قدسی مسئول دارالقرآن امام علی(ع) با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقات قرآنی در شش رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء حفظ 5 جزء، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در دو مقطع سنی زیر 16 سال و بالای آن و در دو گروه خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
وی گفت: این مسابقات از تاریخ یکم تا سوم بهمن ماه ویژه خواهران و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن‌ماه ویژه برادران در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در بهارستان – چهارراه سرچشمه – یادمان شهدای هفتم تیر برگزار می‌شود.
وی افزود: داوطلبان بایستی برای شرکت در این مسابقات، ابتدا به سایت دارالقرآن علامه طباطبایی (WWW.dqat.ir) مراجعه کرده و فرم‌‌های ثبت‌نام را پر نمایند.
وی اضافه کرد: مجموع جوائزی که به نفرات برگزیده در این مسابقات اهداء خواهد شد، بالغ بر سه میلیارد ریال است که بیشترین سطح جوایز در مسابقات قرآنی کشورمان محسوب می‌شود.
نجفی قدسی تصریح کرد: کلیه حافظان کل قرآن کریم که حدنصاب 85 امتیاز را در حسن حفظ از یکصد امتیاز بیاورند، مبلغ پانصد هزار تومان به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.
همچنین حافظان بیست جزء، ده جزء و پنج جزء در صورت اخذ حدنصاب 85 امتیاز از یکصد امتیاز در حسن حفظ، به ترتیب مبالغ سیصدهزار تومان، دویست هزار تومان و یکصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.
وی افزود: داوطلبان رشته‌های قرائت و ترتیل قرآن نیز در صورت اخذ حدنصاب 85 امتیاز از یکصد امتیاز به ترتیب مبالغ سیصد هزار تومان ودویست هزار تومان دریافت خواهند کرد.
نجفی قدسی در خصوص جوایز نفرات برتر این مسابقات نیز اظهار داشت: نفرات اول رشته حفظ کل مبلغ سه میلیون تومان، نفرات دوم مبلغ  دو میلیون و پانصد هزار تومان و نفرات سوم مبلغ دو میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهندکرد.
در رشته حفظ 20 جزء قرآن نیز، به نفرات اول مبلغ دو میلیون تومان، نفرات دوم  یک و نیم  میلیون تومان و نفرات سوم یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان دریافت خواهند کرد.
در رشته حفظ ده جزء نیز، نفرات نخست تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون و پانصد ،یک میلیون و دویست و پنجاه  و یک میلیون تومان دریافت خواهند کرد.
همچنین در رشته حفظ پنج جزء نفرات اول تا سوم مبالغ هفتصدو پنجاه هزار ، پانصد هزار  و چهارصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.
مسئول دارالقرآن امام علی(ع) در خصوص جوایز رشته قرائت قرآن کریم نیز اظهار داشت: نفرات اول تا سوم رشته قرائت قرآن به ترتیب مبالغ  یک میلیون و پانصد ، یک میلیون  و هفتصدو پنجاه هزار  تومان دریافت خواهند کرد.
همچنین در رشته ترتیل‌خوانی هم نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون ، هفتصدو پنجاه هزار و پانصد هزار  تومان به عنوان جایزه دریافت می‌کنند.
نجفی قدسی اضافه کرد: نفرات اول مسابقات سال‌های قبل تا دو سال در همان رشته نمی‌توانند شرکت کنند، مگر اینکه در رشته دیگری ثبت‌نام نمایند.
وی افزود: در این دوره از مسابقات، خواهران می‌توانند در تمامی رشته‌های مسابقه، همانند آقایان شرکت کنند، البته مسابقات آنان بصورت مجزا و در مکانی محفوظ با حضور فقط خواهران و با داوری خانم‌ها برگزار خواهد شد.
وی تاکید کرد: شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ قرآن، تنها در یک رشته آن می‌توانند شرکت نمایند، ضمنا حافظان قرآن می‌توانند در رشته قرائت قرآن (تحقیق) داوطلب شوند ولیکن قاریان صرفا باید یکی از رشته‌های قرائت و یا ترتیل‌خوانی را انتخاب نمایند.
لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان در رشته ترتیل‌خوانی نمی‌توانند در رشته‌های حفظ شرکت نمایند و یا بالعکس، چرا که یک حافظ عملا در هنگام آزمون، ترتیل‌خوانی می‌کند و همان مواد امتحانی را دارا است.

 

برای دیدن فرم ثبت نام  اینجا  کلیک نمایید

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

روزنامه جمهوری اسلامی

خبرگزاری ایسنا قم

خبرگزاری ایسنا کشوری

خبرگزاری ایکنا کشوری

خبرگزاری ایکنا قم

خبرگزاری رسا

روزنامه رسالت

خبرگزاری فارس

خبرگزاری حوزه

قم نیوز

خبرگزاری مهر

روزنامه اطلاعات

روزنامه ایران

روزنامه اعتماد

 

فراخوان ثبت نام دهمین دوره مسابقات سراسری برادران در دارالقرآن امام علی(ع)

دهمین دوره ازمسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) (بخش برادران)، طی روزهای بیست وپنجم الی بیست ونهم بهمن ماه سال1395  دررشتههای حفظ،قرائت وترتیل قرآن برگزارمیشود.

آقای محمدانصاری موسس و مدیرعامل دارالقرآن امام علی(ع) با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقات قرآنی در پنج رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در دو مقطع سنی زیر شانزده سال و بالای آن ویژه برادران برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات از تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه مقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) شروع و تا بیست و نهم بهمن ماه سال 1395 ویژه برادران در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در تهران - بهارستان – چهارراه سرچشمه – یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

آقای انصاری گفت : زمان ثبت نام از اول بهمن ماه آغاز شده وتا آخر روز دهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت .
وی گفت: داوطلبان بایستی برای شرکت در این مسابقات، ابتدا به سایت دارالقرآن علامه طباطبایی( www.dqat.ir) مراجعه کرده و فرم‌‌های ثبت‌نام را پر نمایندو پس از پایان فرصت ده روزه ثبت نام ، از صبح یازدهم بهمن ماه جهت چاپ کارت شرکت در جلسه به سایت مراجعه نمایند، زیرا در زمان حضور در مسابقات، داشتن کارت چاپ شده ثبت نام الزامی است، ضمنا  تاکید شده است که داوطلبان بایستی در زمان تعیین شده به سایت مراجعه و ثبت نام نمایند، بدیهی است که پس از پایان مهلت ثبت نام ، به هیچ عنوان زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

جوایزحدنصابها

آقای انصاری تصریح کرد: در این دوره از مسابقات کلیه حافظان کل قرآن کریم که حدنصاب نود امتیاز را در صحت حفظ از یکصد امتیاز بیاورند، مبلغ ششصد هزار تومان به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

همچنین حافظان بیست جزء و ده جزء در صورت اخذ حدنصاب نود امتیاز از یکصد امتیاز در صحت حفظ، به ترتیب مبالغ چهارصدهزار تومان وسیصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی افزود: داوطلبان رشته‌های قرائت و ترتیل قرآن نیز در صورت اخذ حدنصاب هشتاد امتیاز از یکصد امتیاز به ترتیب مبالغ چهارصد هزار تومان و سیصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: کلیه حافظان قران در همه رشته ها در صورتی که حد نصاب حسن حفظ آنها بین 85 تا 90 باشد نیز نصف جوایز اعلام شده فوق را دریافت می کنند . همچنین قاریان و مرتلان قرآن، که حد نصاب امتیاز آنها از 75 تا 80 باشد نیز نصف جوایز اعلام شده را دریافت می کنند.

آقای انصاری تاکید کرد: کلیه داوطلبان شرکت کننده از استانهای تهران و البرز لازم است در مراسم اختتامیه که با صرف ناهار در ظهر روز جمعه بیست و نهم بهمن ماه در همان محل برگزار خواهد شد حضور داشته باشند و جوایز حد نصابی آنها بصورت نقدی در همان جلسه تقدیم خواهد شد.

جوایزنفرات برترمسابقات

مرتضی نجفی قدسی مسئول برگزاری مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) نیز در خصوص جوایز نفرات برتر این مسابقات اظهار داشت: نفرات اول رشته حفظ کل مبلغ سه میلیون تومان، نفرات دوم مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان و نفرات سوم مبلغ دو میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهندکرد.

در رشته حفظ بیست جزء قرآن نیز، نفرات اول مبلغ دو میلیون تومان، نفرات دوم یک و نیم میلیون تومان و نفرات سوم یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان دریافت خواهند کرد.

در رشته حفظ ده جزء نیز، نفرات نخست تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون و پانصد ،یک میلیون و دویست و پنجاه و یک میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

وی افزود:دررشته قرائت قرآن کریم نیز نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ دو میلیون ، یک میلیون وهفتصدو پنجاه هزار و یک میلیون وپانصد هزار تومان دریافت خواهند کرد.

همچنین در رشته ترتیل‌خوانی هم نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون وپانصد ، یک میلیون و دویست و پنجاه و یک میلیون تومان به عنوان جایزه دریافت می‌کنند.

وی اضافه کرد: نفرات اول مسابقات سال‌های قبل تا دو سال در همان رشته نمی‌توانند شرکت کنند، مگر اینکه در رشته دیگری ثبت‌نام نمایند.

نجفی قدسی تاکید کرد: شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ قرآن، تنها در یک رشته آن می‌توانند شرکت نمایند، ضمنا حافظان قرآن می‌توانند در رشته قرائت قرآن(تحقیق) داوطلب شوند ولیکن قاریان صرفا باید یکی از رشته‌های قرائت و یا ترتیل‌خوانی را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان در رشته ترتیل‌خوانی نمی‌توانند در رشته‌های حفظ شرکت نمایند و یا بالعکس، چرا که یک حافظ عملا در هنگام آزمون، ترتیل‌خوانی می‌کند و همان مواد امتحانی را دارا است.

مسئول برگزاری مسابقات دارالقرآن امام علی(ع (در پایان گفت: در مدت حضور داوطلبان در ایام مسابقات ، پذیرایی کامل صبحانه ، ناهار و شام بعمل خواهد آمد ولیکن در خصوص اسکان داوطلبان، این دارالقرآن تعهدی نخواهد داشت .

برای دیدن اطلاعیه و فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری میزان

خیرگزاری برنا

خبرگزاری جمهوری اسلامی

خبرگزاری ذاکرنیوز

-------------------------

روزنامه اعتدال

روزنامه اعتدال(Pdf)

روزنامه شاخه سبز(ص9)(Pdf)

روزنامه جمهوری اسلامی

روزنامه جمهوری اسلامی(Pdf)

روزنامه رسالت

روزنامه رسالت(Pdf)

هفته نامه افق حوزه(ص5)(Pdf)

-------------------------

سایت اتحادیه تشکل های قرآنی کشور

سایت خبری قدس آنلاین

سایت قم نیوز1

سایت قم نیوز2

سایت قم پرس

سایت عقیق

سایت احسن الحدیث

سایت پرسیار

سایت راسخون

سایت قطره

سایت خبروان

سایت تی نیوز

سایت خبرفارسی

سایت هرلحظه

سایت مانیتورشفقنا

سایت اسپلی

سایت خبرچه

سایت دبلیوخبر

سایت بهترین های روز

سایت شیعه شفقنا

سایت ایراتو

سایت آسیانیوز

سایت پارسیک

سایت روجانیوز

سایت خبرپارسی

سایت جی نیوز

سایت چندخبر

سایت گزارش روز

سایت آریانانیوز

سایت بازارخبر

سایت رهتا

سایت بیست رنگ

سایت بتانیوز

سایت خبرپو

سایت زمزار

سایت سرزه

سایت صاحب خبر

سایت خبرخون

سایت خبرزنده

سایت شهرخبر

سایت اِلیم

سایت خبر24

 سایت پارس تلکس

سایت روزدنیا

سایت نیوزلیست

سایت کوکونیوز

سایت چهارراه

سایت آی آر 24

سایت بهشتی ها

سایت خبریاب

سایت ویستا

سایت نگارآنلاین

سایت بیست خبر

سایت اخبارما

سایت شیعه سیِ

سایت آی آر پیپِر

سایت ماگیتو

سایت اندیشوران

سایت همایش نیوز

سایت رادیکال خبر

سایت افکارنیوز

سایت جدیدترینها

سایت گرد

  

 

 

 

 

جدول زمانبندی مسابقات خواهران روز دوم (چهارشنبه) اول بهمن ماه

داوطلب گرامی و قرآن آموز محترم:
به جهت برگزاری منظم هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دارالقران امام علی (ع)، زمان بندی اجرای کامل مسابقات تنظیم و برای اطلاع شرکت کنندگان ارائه می گردد. بر این اساس هر شرکت کننده، می تواند از اکنون، زمان و محل آزمون خود را دانسته و با آمادگی و برنامه ریزی بهتری در مسابقه حضور یابد. ضمن آرزوی موفقیت برای همه شما گرامیان، ضروری است قبل از مراجعه به جداول، نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

1. محل برگزاری مسابقات همانگونه که در نقشه مقابل نیز آمده، در مجموعه فرهنگی سرچشمه واقع در خیابان مصطفی خمینی، پایین تر از میدان بهارستان، نرسیده به تقاطع امیرکبیر، کوچه صیرفی پور می‌باشد.
2. به جهت دریافت کارت شرکت در جلسه و ثبت قطعی حضور، داوطلبان محترم می‌بایست 90 دقیقه قبل از زمان مقرر در محل مسابقات حضور بهم رسانند. بدون شک، این حضور بهنگام، ضمن آشنایی داوطلب با فضای برگزاری مسابقات و آرامش‌ بیشتر برای وی، برنامه ریزی مسابقات را نیزمختل نخواهد کرد. در خصوص داوطلبانی که زمان مسابقه آنها در ابتدای وقت شروع آرمونها در هر نوبت می‌باشد، حضور در 30 دقیقه قبل از شروع آزمونها کافی است.
3. از فیلمبرداری یا ضبط صوتی مسابقات جدا خودداری نمائید. همچنین به دلیل عدم ضبط صوتی یا تصویری مسابقات، امکان اعتراض، تنها به صورت حضوری و با مراجعه به هیئت داوری، بلافاصله بعد از اعلام نمره و دریافت کارنامه ممکن خواهد بود. کارنامه داوطلبان 10 دقیقه پس از اتمام آزمون و از طریق میز دریافت کارنامه در محل مسابقات صورت خواهد گرفت.

ضمنا داوطلبین محترم توجه داشته باشند که به جهت اطلاع رسانی از طریق تلفن همراه ، داوطلبان بایستی دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال نکرده باشند

جهت فعالسازی دریافت پیامکهای تبلیغاتی به دستورالعمل اپراتور تلفن همراه خود مراجعه نمایید .

 

 

 

 بازتاب خبر در رسانه ها :

خبرگزاری ایکنا

روزنامه اعتدال

اوقات شرعی

ورود کاربران