تجلیل از علما و مبلغان پیشکسوت به پاس سال ها خدمات تبلیغی

در مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی از جمعی از علما و مبلغان تقدیر به عمل آمد.

مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و ششمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه با حضور شخصیت های برجسته حوزوی شامگاه پنج شنبه 24 آبان ماه 97 در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار شد.

در این مراسم از جمعی از علما و مبلغان پیشکسوت به پاس سال ها خدمات تبلیغی تجلیل به عمل آمد و این افراد لوح تقدیر خود را که به امضای حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی رسیده بود از دستان مبارک ایشان دریافت کردند.

در این مراسم ابتدا آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان به پاس سال ها خدمات تبلیغی در سطح این استان و سنگر نماز جمعه مورد تقدیر قرار گرفت و سپس از آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده ولی فقیه در کشور عراق به پاس  سال ها فعالیت و خدمات شایان توجه در عرصه های تبلیغی در استان سیستان و بلوچستان، اقامت ده ساله درسوریه و هم اکنون در عراق تکریم بعمل آمد.

همچنین از حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حسین انصاریان به سبب نگارش تفسیر قرآن حکیم و ترجمه قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه وبه پاس بیش از 50 سال تبلیغ معارف دینی و سخنرانی در منابر حسینی تقدیر به عمل آمد.

در ادامه این مراسم از علامه جعفر مرتضی از علمای جبل عامل لبنان به سبب تالیف کتابهای ارزشمند در تاریخ اسلام و سیره پیامبر اکرم و ائمه اطهار تجلیل بعمل آمد که بعلت عدم حضور ایشان بواسطه بستری شدن در بیمارستان، لوح ایشان را برادر ارجمندشان جناب حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مرتضی از علمای شیعه در آفریقا از دستان مبارک مرجع عالیقدر آیت الله العظمی مکارم دریافت داشت.

در پایان بخش برنامه تکریم ازآیت الله سید فاضل جابری الموسوی از شخصیت های علمی حوزه نجف به سبب تالیفات و فعالیت های ارزشمند قرآنی و تشکیل مرکز تخصصی قرآن کریم در نجف تجلیل شد و نامبرده لوح تقدیر خود را از دستان مبارک مرجعیت دریافت داشت.

 

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

گزارش تصویری ابنا

گزارش تصویری حوزه

گزارش تصویری دانشجو

گزارش تصویری رضوی

گزارش تصویری جماران

گزارش تصویری مهر

گزارش تصویری تسنیم

گزارش تصویری قم نیوز

گزارش تصویری ایکنا

---------------

خبرگزاری ابنا

--------------

روزنامه رسالت

روزنامه رسالت(pdf)

روزنامه جمهوری اسلامی

روزنامه جمهوری اسلامی(pdf)

روزنامه جهان اقتصاد

روزنامه عصرایرانیان

روزنامه عصرایرانیان(pdf)

--------------

سایت تی نیوز

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد