نجفی قدسی: مبلغان، مردم را نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار کنند/ مسئولان به اعتراضات به حق مردم در زمینه اقتصادی رسیدگی کنند

مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی شامگاه پنجشنبه هفتم تیرماه در مراسم اختتامیه طرح اعزام اساتید تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر گفت: هفتم تیر یادآور جنایات منافقان برای ضربه زدن به اسلام ، نظام و انقلاب است.

وی افزود: ما امروزه بیشتر در معرض خطر هستیم و باید به هوش باشیم و مردم را نسبت به توطئه ها هوشیار کنیم، دشمنان نهایت سعی خود را می کنند که امسال به نظام ضربه بزنند و می خواهند کشور را به آشوب بکشانند.

نجفی قدسی با بیان این که سوء عملکرد عده ای از مسؤولان زمینه ساز آشوب ها و اعتراضات می شود، اظهار داشت: متأسفانه عده ای اعتراضات به حق مردم را به بیراهه می برند و مسائلی مانند سوریه و فلسطین و لبنان را مطرح می کنند، و عوض آنکه به مسئولان اقتصادی متعرض شوند تحت تاثیر القائات دشمنان به نقش ایران در منطقه ایراد می گیرند و حال آنکه اگر این افراد به گرانی اعتراض دارند چکار به سوریه و مقاومت دارند؟!

وی گفت: در روزهای اخیر شاهد بودیم که منافقین و سلطنت طلب ها در اتفاق‌های رخ داده خوش رقصی می‌کنند و برخی شعارها و حرکات معترضین نشان می دهد که دشمنان  و مخصوصا رژیم اشغالگر قدس صحنه گردان وقایع هستند و الا سردار سلیمانی و مدافعان حرم که افتخار ملت ما و خار چشم دشمنان هستند، چرا باید مورد هجمه قرار بگیرند؟! ما نباید اجازه بدهیم که دشمن نقطه قوت ما را خفیف کند، اگر اعتراضات نسبت به وضعیت اقتصادی وجود دارد متوجه مسئولان اقتصادی است که باید از مسیر صحیح پیگیری شود.

نجفی قدسی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با مسئولان دستگاه قضا بر موضوع تبلیغ رسانه ای و حرفه ای برای روشنگری و آگاهی بخشی عمومی تأکید کردند، گفت: امروزه همه دشمنان انقلاب برای آسیب رساندن به کشور به میدان آمده اند و هرکس که می تواند نقش تبلیغی داشته باشد، باید در بیداری و اقناع کردن افکار عمومی و جلب اعتماد  آنان به نظام تلاش کند.

وی عنوان کرد: منافقان 17 هزارنفر از مردم به ویژه خوبانی مانند دستغیب ها، صدوقی ها، مدنی ها ، بهشتی ها و رجایی ها را به شهادت رساندند، و در سنگدلی منافقان همین بس که وقتی شهراسلام آباد را در زمان جنگ با کمک صدام تسخیر کردند، تمام بیماران بستری در بیمارستان آن شهر را کشتند و حتی به بخش نوزادان رفته و به آنها هم رحم نکرده و همه را سوزاندند و جز قطعه ای ذغال از جسد آنان چیزی باقی نماند!  ما با چنین دشمنانی سنگدل و بی رحم روبرو هستیم که امروزه داعیه آزادی ملت ایران را دارند.

نجفی قدسی خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد روزی این دشمنان وارد کشور شوند به اندازه ای بی رحم هستند که میلیون ها انسان بیگناه را خواهند کشت و ما باید احساس خطر کنیم و نباید کسانی غافل شوند و از ظالم ترین افراد قبل از انقلاب به نیکی یاد کنند.

وی افزود: ما نباید اجازه دهیم که برخی مسائل انحرافی در جامعه فراگیر شود و باید در برابر جریان هایی که دشمن با تبلیغات دروغین ایجاد می کند بایستیم.

وی تاکید کرد: همگی باید به فرمایشات رهبر انقلاب گوش جان بسپاریم و بدانیم که ایشان بحمدالله کشتی نظام اسلامی را به خوبی سکان داری و مدیریت می کنند.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

گزارش تصویری رسا

گزارش تصویری حوزه

گزارش تصویری مخبر نیوز

گزارش تصویری قم فردا

گزارش تصویری رضوی

------------------------------

خبرگزاری مهر

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری برنا

خبرگزاری رسا1

خبرگزاری رسا2

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری بسیج

خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری تهران پرس

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایلنا

خبرگزاری رضوی

خبرگزاری شفقنا

--------------------------

روزنامه اعتدال(ص1)

روزنامه اعتدال(ص1)(Pdf)

روزنامه اعتدال(ص4)

روزنامه اعتدال(ص4)(pdf)

روزنامه رسالت

روزنامه رسالت(pdf)

روزنامه عصرایرانیان

روزنامه عصرایرانیان(pdf)

روزنامه جمهوری اسلامی

روزنامه جمهوری اسلامی(Pdf)

روزنامه افکار(ص12)(pdf)

روزنامه جهان اقتصاد

روزنامه شروع(ص1)(Pdf)

روزنامه 19دی(Pdf)

--------------------------

سایت جماران

سایت آخرین خبر

سایت صاحب خبر

سایت قم نیوز

سایت تابناک قم

سایت صبح قم

سایت قطره

سایت مخبرنیوز

سایت تی نیوز

سایت خبربان

سایت خبروان

سایت خبر فارسی

سایت خبرپو

سایت پترول نیوز

سایت مانیتورشفقنا

سایت شیعه شفقنا

سایت خبریست

سایت تلکسیران

سایت اول خبر

سایت الیم

سایت مهرنور

سایت سراج الدین

سایت روجانیوز

سایت فوج

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد