ثبت نام در مرکز تحصصی قرآن امام علی بن ابی طالب(ع) وابسته به دارالقرآن علامه طباطبایی(رض)

مرکز تخصصی قرآن امام علی بن ابی طالب(ع) وابسته به دارالقرآن علامه طباطبایی(رض) از بین طلاب واجد شرایط برای سال تحصیلی جدید، ثبت نام به عمل می‌آورد.

مرکز تخصصی قرآن امام علی بن ابی طالب(ع) که از شورای گسترش حوزه علمیه قم مجوز رسمی دارد و با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین  دکتر محمدعلی رضائی اصفهانی در محل دارالقرآن علامه طباطبایی فعالیت می‌کند، اقدام به پذیرش طلبه سطح ۳ برای سال تحصییل ۹۸-۱۳۹۷ می‌کند.
 علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های قرآن و مستشرقان و قرآن و علوم ثبت نام به عمل آوردند و از جمله امتیازات تحصیل در این مرکز می‌‎توان به بهره‌مندی از حضور اساتید متخصص تفسیر همچون حجج اسلام محمدحسن زمانی، سیدرضا مودب، محمدجواد اسکندلو، حسین علوی مهر، محمدفاکر میبدی، محمدعلی رضائی اصفهانی و ...، تحصیل در رشته‌های جدید تخصصی و کاربردی قرآنی، فرصت تحصیل در مقاطع بالاتر رشته‌های فوق، اعطای مدرک معتبر از مرکز مدیریت حوزه علمیه و بهره‌مندی از کمک هزینه تحصیلی مناسب اشاره کرد.
شرایط پذیرش برای علاقه‌مندان عبارت از حداکثر سن ۳۸ سال، اتمام سطح ۲ حوزه یا بالاتر و موفقیت در آزمون ورودی(قرآن، فقه، اصول و ادبیات) است. علاقه‌مندان برای ثبت نام باید به تکمیل فرم ثبت نام در سایت موقت مرکز به آدرس http://mtq.dqat.ir  اقدام کنند.
همچنین می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و با همراه داشتن دو قطعه عکس و تصویر شناسنامه و کارت ملی به نشانی قم، خیابان شهدا(صفائیه)، کوچه ۲۱، بیت علامه طباطبایی(ره) مراجعه و یا با شماره‌ ۰۲۵۳۷۸۴۲۰۷۱ تماس حاصل کنند.

  زمان ثبت نام از امروز  ۲۶ فروردین ماه تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۷ بوده و زمان آزمون 23 اردیبهشت ماه خواهد بود.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری شبستان

-----------------------

روزنامه اعتدال

روزنامه اعتدال(pdf)

-----------------------

سایت صاحب خبر

سایت قم نا

سایت رسالات

سایت قطره

سایت بتانیوز

سایت مخبرنیوز

سایت خبروان

سایت خبرفارسی

سایت اکاایران

سایت مانیتورشفقنا

سایت شیعه شفقنا

سایت روجانیوز

سایت تی نیوز

سایت چه خبرا

سایت نیوزجو

سایت مجله تفریحی

سایت کیمیانیوز

سایت خبربان

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد