جوایز حد نصاب مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) افزایش یافت

 

جوایزی که برای کسب کنندگان حد نصاب امتیاز لازم در هر رشته از مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) در نظر گرفته شده بود، افزایش یافت.
طبق رویه مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) طی یازدهمین دوره به افرادی که حد نصاب لازم را کسب کنند نیز جوایز و هدایایی به منظور تشویق و ترغیب آنها در گام نهادن مستمر در مسیر قرآن، اهدا می‌شود.
طی تصمیمی که روز گذشته، ۱۷ آذرماه توسط محمد انصاری، مؤسس و بانی مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) گرفته شد، تمامی این جوایز ۱۰۰ تا ۵۰ هزار تومان افزایش یافت، لذا بر این اساس در رشته حفظ کل حد نصاب ۹۰ تا ۱۰۰ جایزه ۷۰۰ هزار تومانی، حد نصاب ۸۵ تا ۹۰ دریافت جایزه ۳۵۰ هزار تومانی، در رشته حفظ ۲۰ جزء حد نصاب ۹۰ تا ۱۰۰ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی و حد نصاب ۸۵ تا ۹۰ جایزه ۲۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
همچنین در رشته حفظ ۱۰ جزء نیز حد نصاب ۹۰ تا ۱۰۰ جایزه ۴۰۰ هزار تومانی و حد نصاب ۸۵ تا ۹۰ دریافت جایزه ۲۰۰ هزار تومان، در رشته حفظ ۵ جزء حد نصاب ۹۰ تا ۱۰۰ جایزه ۳۰۰ هزار تومان و حد نصاب ۸۵ تا ۹۰ هدیه نقدی ۱۵۰ هزار تومان اهدا می‌شود.
در رشته قرائت ترتیل و تحقیق نیز در صورت دریافت حد نصاب ۹۰ تا ۱۰۰ جایزه به ترتیب جایزه ۴۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی داده می‌شود و برای کسب‌کنندگان حد نصاب ۸۵ تا ۹۰ در رشته ترتیل و تحقیق مبالغ ۲۰۰ و ۲۵۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

همچنین جوایز حائزان رتبه‌ها اول ، دوم و سوم تمامی شش رشته این دوره از مسابقات شامل حفظ کل، حفظ ۲۰، ۱۰ و ۵ جزء و قرائت تحقیق و ترتیل‌ در تمامی سه مقطع زیر ۱۶ سال، ۱۶ تا ۳۰ سال و بالای ۳۰ سال افزایش یافت.
براساس این گزارش ، نفرات اول رشته حفظ کل مبلغ سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نفرات دوم مبلغ سه میلیون تومان و نفرات سوم مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدی دریافت می‌کنند و در رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن نیز نفرات اول مبلغ دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نفرات دوم یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و نفرات سوم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اهدا می‌شود.
همچنین در رشته حفظ ۱۰ جزء، نفرات نخست تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود و در رشته حفظ ۵ جزء نفرات اول تا سوم مبالغ یک میلیون تومان، ۸۰۰ هزار تومان و ۶۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.
در رشته قرائت قرآن نیز به نفر اول مبلغ دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، به حائز رتبه دوم، دو میلیون تومان و نفر سوم نیز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعطا می‌شود. همچنین در رشته ترتیل‌خوانی هم نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب مبالغ یک میلیون ۷۰۰ هزار تومان، یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان جایزه پرداخت می‌شود
یادآور می‌شود، یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) از ۱۵ تا ۲۴ آذرماه در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در تهران، بهارستان، چهارراه سرچشمه، یادمان شهدای هفتم تیر پذیرای عمومی علاقه‌مندان است.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری شبستان

-------------------------

روزنامه جهان اقتصاد

روزنامه عصرایرانیان

روزنامه عصرایرانیان(pdf)

-------------------------

سایت خبروان

سایت قطره

سایت تی نیوز

سایت الیم

سایت خبرفارسی

سایت مجله ایرانی

سایت شیعه شفقنا

سایت چه خبرا

سایت هشتگ

سایت ردنیوز

سایت پایگاه خبری بسیج

سایت بتانیوز

سایت جهان اقتصاد

سایت تیتراول

سایت خبرلند

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد