هم اندیشی بزرگان برای بررسی راهکارهای مقابله با هجمه دشمنان

نجفی قدسی برنامه ریزی نهادهای حوزوی و دینی را برای پاسخگویی به شبهات ضروری دانست و از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی با حضور بزرگان برای بررسی راهکارهای مقابله با هجمه دشمنان خبر داد.

مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی شامگاه چهارشنبه هشتم آذر ماه در پانزدهمین همایش اساتید تفسیر حوزه علمیه قم که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد، برنامه ریزی حوزه علمیه و نهادهای تبلیغی برای پاسخگویی به شبهات به ویژه در شبهات علیه قرآن را کاری مهم و حیاتی ارزیابی کرد.

وی افزود: پاسخ به شبهات باید امر مهمی تلقی شده و با جدیت به آن پرداخته شود، دارالقرآن علامه طباطبایی در این موضوع سعی می کند در حد وسع خود اقدام عملی انجام دهد، البته  این مرکز در سال های گذشته دوره های پاسخگویی به شبهات برگزار کرده است.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با بیان این که با حضور اساتید قرآنی برنامه های متعددی در این مرکز برگزار شده است، اظهار داشت: هجمه ها روز به روز در حال گسترش است و یک همت جمعی را می طلبد، در دوره های آموز تفسیر دارقرآن یک واحد مربوط به شبهات می شود.

وی ادامه داد: ان شاءالله نخستین نشست هم اندیشی برای مقابله با هجمه های دشمنان در شب میلاد پیامبر با حضور جمعی از بزرگان برگزار می شود و باید گروهی از افراد قوی تشکیل شود تا با همت جمعی و قوی به مبارزه با شبهات پرداخته شود.

نجفی قدسی ابراز داشت: گاهی برخی می خواهند القا کنند که بین بزرگان و علما اختلافی وجود دارد در حالی که این گونه نبوده و قلوب آن ها به ویژه شاگردان علامه طباطبایی بسیار به یکدیگر نزدیک است، امام راحل و علامه طباطبایی دو شجره طیبه بودند که راهشان باید ادامه داده شود.

وی عنوان کرد: برخی می گویند علامه طباطبایی با انقلاب کار نداشته است ولی چگونه می شود که ایشان شاگردانی تربیت کند که استوانه های انقلاب باشند اما ایشان کاری نداشته باشد.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

--------------------------------------------

خبرگزاری رسا

خبرگزاری ایکنا

--------------------------------------------

روزنامه رویش ملت(pdf)

روزنامه شروع(pdf)

روزنامه عصرایرانیان

روزنامه عصرایرانیان(pdf)

روزنامه شاخه سبز(ص10)(pdf)

روزنامه جهان اقتصاد

--------------------------------------------

سایت قطره

سایت خبروان

سایت پایگاه خبری بسیج

سایت صاحب خبر

سایت تی نیوز

سایت مجله خبری

سایت گاف نیوز

سایت خبرفارسی

سایت شیعه شفقنا

سایت کیمیانیوز

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد