برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان قم در دارالقرآن علامه طباطبایی

چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه استان قم به ایستگاه پایانی خود رسید و در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات از برگزیدگان در رشته‌های مختلف تقدیر و تشکر و راه‌یافتگان به مسابقات کشوری مشخص شدند.

مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قران کریم استان قم در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، ترتیل، دعاخوانی، اذان، هم‌سرایی و همخوانی در دو بخش خواهران وبرادران به ترتیب در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ تیرماه در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد.

در مراسم  اختتامیه که 14 تیر ماه در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار شد از برگزیدگان رشته‌های مختلف قرانی تقدیر ویژه به عمل آمد و راه‌یافتگان به مسابقات کشوری مشخص شدند که آن‌ها در مهرماه سال جاری برای شرکت در مسابقات کشوری قران کریم عازم اصفهان خواهند شد.

در رشته حفظ کل این دوره از مسابقات در بخش بانوان، سعیده احمدی، مهدیه شکوری و فاطمه عابدینی به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند و محدثه دانشمند و نرجس خاتون جعفری هم رتبه های بعدی را به دست آوردند.

در رشته حفظ ۲۰ جزء نیز زینب میرزایی با امتیاز ۸۸/۲۷، فائزه جعفری با امتیاز ۸۶ و نرگس کدخدایی با امتیاز ۸۵ موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند و راضیه شجاعی و زهره آقایی چهارم و پنجم شدند.

در حفظ ده جزء، فاطمه پیروی، حوریه رفیعی و صدیقه شاکری، زینب باقری نژاد و لفاطمه خزایی رتبه های اول تا پنجم را به دست آوردند. در  رشته تحقیق نجمه رضانژاد و طیبه صبوری رتبه های اول و دوم و در ترتیل نیز خدیجه دیاری بیدگلی، شیما امیری، نرگس عینی پور، دانشور و صدیقه باباخانلو رتبه های برتر را کسب کردند.

در بخش آقایان نیز،در رشته قرائت، میثم حمیدی نیک، مهدی فروغی، هادی فانی، محمدحسین فراهانی ومحمداسماعیل خورشیدی رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند. در رشته ترتیل مهدی علم‌خواه، سیدصادق کاظمی، محمدعلی کسمایی، سیدمهدی چاوشی و زینالی به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.

در رشته حفظ کل، محمدرضا احدی، احمد معتمدی، حسین اسلامی، محمد اسماعیلی و محمدحسین عربیان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند. در رشته حفظ ۲۰ جزء ، حمیدرضا صافی، سیدعلی حسینی، سیدحامد مهدی زاده، محسن عبدی و حسین زهدی رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند.

در رشته حفظ ده جزء ، حمید فرامرزی، علی روحانی‌نژاد، میلاد رستگار، مجید صالحی و مهدی نصر رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند . در رشته دعاخوانی، شهاب امانت‌چی، یوسف صادقی پور و رضا محمدی طبا به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته اذان، حسین یزدان پناه، محمدحسین ابراهیمی، سیدرضا سجادی و کریم بیانی به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

یادآور می‌شود، چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف قم در مرحله استانی ‌۱۱ و ۱۲ تیرماه در دارالقرآن علامه طباطبایی به ترتیب در دو بخش خواهران و برادران با حضور ۱۴۵ نفر برگزار شد.

 

بازتاب خبر در رسانه ها :

گزارش تصویری ایکنا از اختتامیه

-----------------

خبرگزاری ایکنا1

خبرگزاری ایکنا2

-----------------

سایت تی نیوز

سایت خبربان

سایت قطره

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد